SURFinSUP Wave 2017

SURFinSUP Wave 2017

BEACH FESZT 2017

BALATONKIRÁLYAI 2017

BALATONKIRÁLYAI  2017

KINGoftheRÉT 2017

KINGoftheRÉT 2017

KING of the RÉT 2016

KING of the RÉT 2016

Köszönjük a részvételt a versenyzőknek,a bíróknak, mindenkinek aki segített a szervezésben
és mindenki másnak aki megjelent a helyszínen és jól érezte magát.

 

EREDMÉNYEK:


Landboard Race:
1. Vágó Ferenc
2. Taller Róbert
3. Kocsordi Szabolcs

 

Hang Time:    
1. Vágó Ferenc
2. Taller Róbert

Külön köszönet a fotósoknak a képekért

további képek KATT A KÉPRE

Kitesurf OB King of the Rét 2015

Kitesurf OB King of the Rét 2015

Landkite Olimpic Race
Buggy Race
Landkite Hippi Freestyle
Landkite Hangtime

Kitesurf OB 2014 I fordulo LandKite

Kitesurf OB 2014 I fordulo LandKite

Kiteforc BT 8 - UCCU neki - kitesurf.hu

Balaton Királyai 2013

Balaton Királyai 2013

Kitesurf OB 2013 BT I fordulo

Kitesurf OB 2013 BT I fordulo

„szöveg by Kiteforce BT”
Remekül sikerült az idei tavaszi találkozónk, úgy néz ki bevált hogy a rossz idő miatt eltoltuk majdnem egy hónappal.

Mindkét nap napsütéses szeles kellemes tavaszi idő volt, össze is gyültek jópáran a szélütöttek. Kiteosok, sárkányosok, nézelődők. Szinte folyamatosan ment a buggytaxi, már hármas fogatban is :-). Este pedig szokásos dülöngélős grillezés a reptér épülete mellett.

Köszönjük a Dunaferr Repülőklubnak, és mindenkinek aki ott volt, szervezett, segített, hozott, vitt, nézett, stb....


Idén először a kitesurf.hu rendezésében a találkozón lett lebonyolítva az éves versenysorozat első szárazföldi futama, jó hangulatban, látványosan, és ami fő, balesetmentesen.
 

Íme a verseny eredményei:

Kite Buggy

 1.  Béres István
 2.  Taller Róbert
 3.  Lénárt Szabolcs
 4.  Bacsó Károy
 5.  Fleckestein György
 6.  Sebestyén István
 7.  Póka László
 8.  Szilágyi Gábor
 9.  Nyilas Kálmán (bója tévesztés)
10. Mindha Richárd (bója tévesztés)
 

Kite  Olimpic Race  I forduló  Landboard

1. Füredi Balázs              10 pont
2. Jenes Géza                    8 pont
3. Sebestyén István           6 pont
4. Póka László                    5 pont
5. Taller Róbert                   4 pont
6. Kosodi Szabolcs            3 pont


Land Kite Freestyle
1. Taller Róbert
2. Vágo ferenc
3. Jenes Géza
4. Sebestyén István
5. Balogh Gergely
 

Külön köszönet a Kiteforc BT-nek a meghívásért és a színvonalas rendezvény szervezésért!

és köszönet a fotósoknak
további fotók: 

KATT IDE 

ÉS KATT IDE

ÉS MÉG IDE IS